SIKÇA SORULAN SORULAR

Bayilik sistemi nedir?


- Bayilik sistemi sayesinde müşterilerinize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Bayilik sistemimizden faydalanan üyelerimiz için özel whatsapp vip destek imkanı verilmektedir. Bayilik hizmetimizde sadece bizim servislerimizi API bağlantısı ile satabilirsiniz. Sistem üzerinden manuel servis oluşturarak müşterilerinize kendi servislerinizi de sunabilirsiniz. 

Nasıl bakiye yüklerim?


- İnstacell üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan Paywant alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Paywant ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı&banka kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale&eft yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale&eft yöntemi ile Paywant üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale&eft gönderimini Paywant hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. Paywant yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Paywant ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. İnstacell.net 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Takipçilerim düşüyor ne yapmalıyım?


- Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. Takippanel de alınan takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.

Siparişim kısmen tamamlanıp, kalanı iade edildi?


- Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz.

Sosyal Medya Panelciniz

www.takippanel.com sitesi kaliteli ve güvenilir otomatik sosyal medya hizmetleri sunan bir bakiyeli servis sağlayıcısıdır. Firmamız Türkiye’nin en iyi sosyal medya panellerindendir. Şifrenizi paylaşmamak şartıyla izlenme kasmanın yanı sıra beğeni ve takipçi gibi ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan bayilik panelleri aracılığıyla 7 gün 24 saat otomatik olarak bakiye hesabınıza para yükleyerek hizmetlerimizden satın alabilirsiniz.

Aynı zamanda ek gelir de elde etmek istiyorsanız kendi müşterilerinize satışlar yapıp bundan faydalanabilirsiniz. Sitemiz hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bizlere sormaktan çekinmeyiniz. Son olarak sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla İnstagramhesabındantakipçi ve beğeni, Twitter hesabından Retweet ve favori, Facebookhesabından takip ve izlenme, Youtube hesabından da abonelikler ve likelar alabilirsiniz.

Sistemimizin Özellikleri

Sitemizden, İnstagramhesabımız aracılığıyla veya Twitterhesabımız aracılığıyla satın almış olduğunuz siparişler otomatik bir sistemle başlar ve sonlanır. Çok nadir görülse de eksik gönderilerin olduğu zamanlarda sistemimiz tekrardan devreye girerek iadesini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda sitemize takippanelhizmeti için de cep telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler yardımıyla da ulaşmanız oldukça kolaydır. Sürekli olarak geliştirmiş olduğumuz hizmetlerle birlikte sizin vermiş olduğunuz günlük paketlere son verip, aylık otomatik paketleri sizlere sunuyoruz. Aylık otomatik paketinde bir defa vermiş olduğunuz sipariş yeterli olup beğenilerinize ve izlenmelerinize 1 ay süreyle otomatik bir şekilde gönderimi sağlıyoruz.

Birlikte Kazanmaya Ne Dersiniz!

Şu ana kadar herhangi bir panel sahibi değilseniz bayilik paneli ile sosyal panel hizmeti aracılığıyla kendi alanınıza ait olacak şekilde satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bir ek iş sahibi olmak istiyorsanız sitemizde yer alan servisleri sahip olduğunuz müşterilerinize sunmak için firmamız buna oldukça uygundur. İnstagram hesabımız üzerinden de panelimize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Daha sonra bir panele sahip olduysanız en kısa sürede satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kazancınız sattığınız servis hizmetine göre değişkenlik gösterecektir. Ayrıca her servis başına karı da yine otomatik olarak kendiniz belirlersiniz.

Ödeme Sistemimiz

İster bilgisayarınız yardımıyla isterse de telefonunuz yardımıyla online bir şekilde her türlü banka ve kartlarını kullanabilir aynı zamanda bakiye yüklemelerinizi 7\24 gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilirlik ve hızlılık açısından oldukça iyi altyapılardan olan Paywant ile 3D olarak güvenli şekilde ödemeleri alıyoruz, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini son derece önemsiyoruz. Ayrıca firmamızın yapmış olduğu kampanya doğrultusunda her pazar günü 200 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yaptığınızda firmamızdan da %10’luk gibi bir bonus bakiye kazanırsınız.

Sipariş Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak dikkat edilmesi gereken şey vermiş olduğunuz herhangi bir sipariş bulunuyorsa ve aynı link üzerinden bir sipariş daha verirseniz sistem hata verecek ve bakiyeniz yanacaktır. Profiliniz gizli konumdayken sipariş vermemelisiniz. Kupon satış hesabı, yasadışı kumar ve benzeri hesapların üye çekimi kesinlikle yasaklanmıştır.